Sample Page
April 11, 2016
Ekibimiz
April 13, 2016

Hakkımızda

HRT faaliyetlerine 2010 yılında başlamıştır. Event marketing sektörüne yaptığı güçlü girişle adından oldukça sık söz ettiren HRT, günümüze kadar yenilikçi yapısını sürdürerek sektöründe öncü ve lider bir marka haline gelmiştir.İnsan kaynaklarından, üretim atölyelerine kadar uzanan ve tüm birimlerini kendi bünyesinde barındıran HRT Event ilkelerinden ödün vermeden, müşteri memnuniyetini değer yargısı olarak kabul etmiştir.

HRT Event, birlikte çalıştığı markalarla tüm süreçlerde iç içe olup, bu markalara stratejik planlamadan uygulamaya, yaratıcı işlere kadar geniş bir yelpazede destek vermektedir. HRT, her zaman markanın kimyasına en uygun etkinlikleri planlayıp, doğru mecralarda doğru kişilerle buluşturmayı amaçlamakta, bu doğrultuda tüketicilerle deneyime dayalı iletişim fırsatları yaratmaktadır.

2010 yılından bu yana X farklı markayla Y'nin üzerinde projeye imza atan HRT Event, Türkiye'nin 81 ilinde de markaları tüketicilerle buluşturmayı başarmıştır. Bu büyümesine paralel olarak kısa süre içerisinde yurtdışı açılımını yapmayı planlamakta, uluslararası düzeyde hizmet veren global bir şirket haline gelmek için adımlarını atmaktadır.